Články

Proč právě astrologická předpověď počasí?

Je spousty otázek kolem počasí. Tedy kolem mojí astrologické předpovědi počasí.

Zkusím na ně odpovědět stručně:

  • astrologickou předpověď počasí jsem začala před lety psát kvůli předpovědi počasí na půl roku předem na vlastní dovolenou
  • astrologickou předpověď počasí počítám „na České Budějovice“ a ne např. na Prahu, jak je zvykem, protože takto mám laboratoř za oknem
  • astrologická předpověď počasí je stále zdarma
  • astrologickou předpověď počasí se může naučit každý

Proč se věnuji v houfu svých pracovních a profesních povinností astrologické předpovědi počasí a ještě k tomu zdarma?

Je dobré vědět, jak to tenkrát začalo. Prostě jsem před lety potřebovala znát počasí na dovolenou, jejíž termín musel manžel nahlásit zaměstnavateli již v lednu a pár prázdnin předtím se nám termín nepodařilo vybrat vhodně. S nástrojem tak výkonným jako je astrologie, s návodem, který se vešel na A4 a s nezlomným přesvědčením, že to prostě jde, jsem se do toho pustila. A ejhle, začalo se dařit. Později jsem začala zpracovanou předpověď rozesílat přátelům a známým mailem, a ještě později, když jsem měla i stránky, začala uveřejňovat předpověď tam. Zdarma, jednak z prostého nadšení pro věc, pak proto, že jsem ještě nebyla rozhodnutá mít vlastní astrologickou poradnu a později také, protože jsem si myslela, že když tu je meteorologická předpověď a dovolená last minute, tak za ni nikdo nebude chtít platit.

Chtějí lidé platit za astrologickou předpověď počasí? Ano, měla jsem objednávky na předpověď počasí na svatby a akce pořádané pod širým nebem. Není to častý požadavek na astrologické služby, cena je proto dohodou.

Proč je tedy astrologickou předpověď počasí stále zdarma? Ze sentimentu, stala se mi koníčkem v mém oboru a také proto, že její přesnost neustále vylepšuji, neustále se učím (a asi ještě 50 let J budu).

Co je ještě možné vylepšit na astrologické předpovědi počasí? Co je možné se naučit? Ještě nejde určit konkrétní teplotu, rychlost větru, konkrétní mm srážek. V tom má astrologie své háčky. Jde ale poznat, kdy ke změně počasí dojde a to dosti přesně. Na zpřesnění konkrétního času, kdy ke změně počasí dochází (nad ČB samozřejmě), právě pracuji. Teď je „v kurzu“ delší čas kvadratura Uran-Pluto, tak sleduji jejich vliv na počasí. Tajemství kolem působení Luny. Jedna z prvních mých pouček byla, sledujíc tou dobou Lunární kalendář z jiných důvodů, když je Luna první den ve Lvu obvykle prší. A takových pouček samozřejmě přibývá.

Jakou mají astrologické předpovědi počasí úspěšnost? Tak to bohužel nevím přesně, záznamy o svých výsledcích si sama nevedu. Pokud mi předpověď vychází, nechávám to plynout, pokud mi nevychází, jdu znovu k výpočtům a bádám, proč tomu tak je, jestli mi z toho plyne nějaké poučení. Ale vzhledem ke kladným odezvám čtenářů a klientů, kteří tvrdí, že je to tak na 80 %, i když nemám statisticky ověřeno, věřím jim. Proč? Protože ze statistik o čtení mých stránek vyplývá, že 60-75 % (podle ročního období) se vrací na moje stránky z „oblíbených“, tudíž soudím, že tito všichni už se mnou měli dobrou zkušenost a noví čtenáři stále přibývají … Pokud se mezi čtenáři objeví někdo, kdo je fanda do statistiky, ať se mi přihlásí, odkud moje předpovědi ověřuje a pošle mi za čas nějaké ty statistické výsledky. Budu jen ráda.

Může se naučit astrologickou předpověď počasí každý? V podstatě ano, za tím účelem chystám e-příručku, ať si každý může doma zkusit udělat předpověď na místo, kde bydlí nebo kam chce jet na dovolenou, a vybrat si termín, pokud to jde.

 Pokud se povede zlepšit astrologickou předpověď počasí, bude v budoucnu ještě k něčemu meteorologie? No jejda, samozřejmě, že ano! Kdo jiný než meteorolog by den za dnem, hodinu za hodinou zaznamenával všechna ta data, všechny ty jevy převáděl do zpracovatelných dat. Já astrologicky sleduji cykly jednotlivých planet. Proto, abych mohla správně posoudit vlivy např. Pluta s cyklem skoro 250 let, potřebovala bych meteorologické záznamy za cca 1000 let. Ostatně, kdyby dnešní meteorologové mohli nakrmit dnešní počítače věrohodnými daty sesbíranými za 1000 let, byla by jejich předpověď třeskutě přesná. Tedy alespoň doufám. Ono totiž není hlavní prací meteorologa předpovídat počasí, stejně jako není hlavní prací astrologa dělat jakékoliv předpovědi, ale posouvat hranice poznání…. Jenže lidé chtějí znát svou budoucnost, ta je ale skrytá v poznání sebe sama a tak trochu i světa vůkol.

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 1269 hostů a žádný člen

Kalendář akcí

květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Filtr akcí