neděle, 28 červen 2015 00:00

Okamžitý horoskop aneb horoskop okamžiku dotazu

Written by

Je horoskopem na libovolnou otázku sestaveným z okamžiku dotazu. Dotaz a okamžik zformulování otázky přesně zapadá do Vašeho životního plánu a tedy i do Vašeho osobního horoskopu, stejně jako jiné události. Použijme jej proto jako základ pro odpověď na Vaši otázku.

Správná formulace otázky

Konkrétní otázka (jednoduchá a konkrétní v obsahu i v čase) přináší konkrétní odpověď

Příklad:  

 • "Co mě čeká?", "Jaká je má budoucnost?" není konkrétní otázka.
 • "Jaký zdravotní stav mohu očekávat v nejbližších 6 měsících?" Je konkrétní otázka. Stejně tak se mohu zeptat na finance, vztahy, rodinné záležitosti, pracovní problémy, záležitosti podnikání, vědeckého nebo uměleckého úspěchu, úspěch/neúspěch ve studiu možnosti jsou nepřeberné, dle záležitostí, které Vám život přináší.
 • Pokud máte více dotazů, můžete, pokud se tak dohodneme při objednávce, čerpat dalších 20 minut na další výklad.

Okamžitý horoskop  - výhody

 • rychlý  - omezuje nás pouze rychlost Vaší banky, na festivalech a u mne doma jej můžete mít opravdu okamžitě
 • stručný – výklad cca 20 minut
 • levný  - 200 Kč
 • Pokud máte více dotazů, můžete, pokud se tak dohodneme při objednávce, čerpat dalších 20 minut na další výklad.

Okamžitý horoskop  - nevýhody

Je tak stručný a rychlý, že Vám z něj nepovím podrobnosti např. přesný termín otevření obchodu, termín, kdy nechodit na zkoušku či na operaci a kdy naopak jít atd. To vše naopak lze velmi dobře zjistit a prodiskutovat s Vámi vhodnou volbu z Vašeho individuálního horoskopu po ověření času narození astrologickým metodami.

Příklad ...

Dozvědět se můžete např. jako jeden z mých klientů na otázku „Jak se mi bude do května dařit v podnikání?“

Moje odpověď: „Dařit se Vám nebude příliš dobře, brzdí Vás v rozletu okolnosti zejména finanční (Saturn v 2. domě). Ale je vidět spousty Vašich nápadů a energie, které vkládáte do těchto Vašich záležitostí. Též je znát velké množství kontaktů“.... Dále jsem hovořili o možnosti získat finance (dle horoskopu očekával peníze vyrovnáním s dlužníkem nebo prostřednictvím dědictví). Vhodný okamžik k prosazení jeho záměrů jsem orientačně určila dle jeho data narození, tedy nikoliv přesně, jak je možno z osobního horoskopu. Samozřejmě byl mnohem pozdější, než by si dotyčný přál :).

Krátký čas našeho setkání neumožňoval hlubší rozbor jiným vhodnějším způsobem. Tak jsem zvolila horoskop okamžiku dotazu. Tento nyní nabízím i Vám. Dnešní uspěchaná, netrpělivá doba nás často nutí k takovýmto dotazům. Doufám, že odpovědi získané mým výkladem budou přínosem ve Vašem důležitém rozhodování.

Délka výkladu je 20 minut. Obvykle není třeba jedno téma rozebírat déle. Pokud máte další dotaz, položíte jej, a opět čerpáte dalších 20 minut na výklad.
Cena: 200 Kč za 20 minut výkladu.

Jako všechny horoskopy v nabídce vykládám i tento pouze OSOBNĚ nebo prostřednictvím SKYPE. Po Vaší objednávce Vám odepíši a domluvíme si termín schůzky.

OBJEDNAT HOROSKOP

 

Read 1845 times Last modified on neděle, 11 únor 2018 18:02

Related items

 • Kompletní osobní horoskop

  Jedná se o astrologickými metodami zjištěný souhrn dispozic a kvalit Vaší osoby v rovině fyzické, psychické, zdravotní, sociální, duchovní a z toho následně vyplývajících Vašich schopností jednat s lidmi, vytvářet rodinné zázemí, partnerské a společenské vztahy, zacházet s materiálními prostředky či schopností pracovat a uspět ve daném oboru, atd.

  Sestavený osobní (nativní) horoskop lze následně použít ke zjištění tendencí, změn a vlivů v libovolném období života (předem při objednávce zvoleném) nebo sledovat konkrétní cíl např. vhodný čas pro nastartování kariéry, vytvoření trvalého vztahu či vhodné období pro početí potomka …

  Soubor KOMPLETNÍHO OSOBNÍHO horoskopu obsahuje:

  • Sestavení nativního horoskopu (tj. z data, času a místa narození). Neznalost přesného času narození nebrání sestavení horoskopu, lze jej vhodnými astrologickými metodami za spolupráce klienta zjistit.

  • Následný osobní výklad min. 2 hodiny s holistickým přístupem ke člověku. Výklad vedu tak, aby se budoucí „majitel horoskopu“ bezpečně orientoval jak v celku, tak co nejpřesněji pochopil jednotlivosti, podrobnosti a jejich vzájemné propojení do funkčního kompletu svého horoskopu (života). V žádném případě se nejedná o „posudek a hodnocení“ Vaší osobnosti. Chcete-li z výkladu maximálně vyzískat, přijďte na něj s připravenými otázkami. Dále všem kladu na srdce, aby si uvědomili vlastní zodpovědnost za využití všech informací z výkladu horoskopu ke zkvalitnění vlastního života.

  • Celkový stručný přehled a charakteristika významných životní úseků. PLUS si můžete vybrat:

  • 1 rok podrobný časový přehled příznivých i nepříznivých tendencí, změn a vlivů v životě
  • nebo sledování konkrétního cíle (zdraví, finance, početí potomka, studium, kariéra, zaměstnání, duchovní růst či osobní rozvoj) v horizontu 3-5 let dle dohody

  Cena: 2 000 Kč

  Výklad je vždy z očí do očí, osobně nebo na dálku za pomoci moderní techniky. Jakýkoliv záznam výkladu pro Vaši potřebu (zvuk, video, písemné poznámky) si tedy můžete snadno v jeho průběhu pořídit sami.

  Bonus: V ceně je následná konzultace 30 minut zdarma (i děleně) pro případné dotazy a doplnění. Platí po dobu 6 měsíců od výkladu.

  OBJEDNAT HOROSKOP

  Co se bude dít, až si objednáte

 • Časté dotazy k horoskopům dle znamení

  Co to znamená vliv planety?

  Tradičně se píše „pod vlivem planety XY“, v překladu do běžného jazyka to znamená, že daná planetární „ručička“ vesmírných hodin dorazila do míst, kde je vypozorováno, že se opakují obdobné jevy. Např. když jsou obě ručičky na hodinách na 12, lidé buď obvykle obědvají, nebo spí. „Vliv obou ručiček na 12“ je chuť na oběd nebo potřeba spánku :-). U planet se tradují daleko košatější a rozsáhlejší pozorování (a vlivy) na jedince, celou lidskou společnost a přírodu. Tato pozorování v průběhu času přerostla na astrologická pravidla.

  Každé zobecnění přináší nepřesnosti, jak je to u tohoto horoskopu?

  Ano, i tento na narozeninové dny upřesněný horoskop je ještě pořád velmi obecný a nepřesný, protože vůbec nepočítá s ostatními planetami Vašeho horoskopu, ale pouze a jenom s Vaším Sluncem. Při čtení jsme si vědomi, že obecné horoskopy jsou spíše pro zábavu a obecné filozofické zamyšlení.

  Jak dosáhnu přesnosti horoskopu?

  Když chci vědět vlivy planet přesně pro mě a s přesnými časy působení, musím pracovat se svým nativním horoskopem (sám/sama/pomocí práce astrologa). Osobní (= nativní = individuální) horoskop je jako otisk Vašeho palce. Druhý takový člověk po světě neběhá. A tak, přestože máme s druhými lidmi mnoho společného, jsme každý jiný a vyvíjíme se též individuálně.

  Chci-li skutečně vědět, zda-li:

  • v příštím období investovat energii do práce, podnikání, kariéry, partnerství, dětí, rodiny, přátel, cestování nebo koníčků;

  • kdy je na to všechno správný čas

  • v které oblasti mne čekají problémy a kde úspěch a jak se na to připravit?

  Odpovědi zjistíme nejlépe podle osobního horoskopu.

 • PARTNERSKÝ horoskop (pro pár)

  Jedná se o kompletní výklad 2 osobních (nativních) horoskopů a vztahový horoskop pro dané dva jedince. Jde tedy o 3 horoskopy současně: 2+1.

  Partnerský horoskop představuje astrologickými metodami zjištěné 2 soubory dispozic a osobnostních kvalit (= 2 kompletní osobní horoskopy) pro 2 lidi, kteří vytvářejí pár, a současně soubor informací o kvalitě jejich vztahu.

  Tento typ horoskopu lze v modifikované formě využít i na podrobné řešení problémů v jiných typech vztahu: rodič-dítě, vztahy ve škole, na pracovišti, za předpokladu, že výklad horoskopu je považován za vhodný nástroj k diagnóze a řešení problému oběma zúčastněnými, neboť v tomto typu horoskopu jdeme do velmi detailního rozboru osobnosti a to v mnoha případech není chtěné oběma stranami, pak doporučuji VZTAHOVÝ horoskop – když se ptá jen jedna strana.

  Soubor PARTNERSKÉHO horoskopu obsahuje:

  • Výklad osobních horoskopů (1-2 hodina na každého z partnerů) s holistickým přístupem k člověku. V průběhu výkladu horoskopu je kladen důraz na co nejpřesnější pochopení jednotlivostí tak i horoskopu jako celku budoucím „majitelem horoskopu“. Dále je kladen důraz uvědomění si vlastní zodpovědnosti za využití všech informací ke zkvalitnění vlastního života.

  • Výklad vztahový (synastrie) (cca 2 hodiny) obsahuje srovnání obou osobností, oblasti, kde dosahují harmonie a vzájemné podpory, vlastnosti a záležitosti disharmonické, rizika při setrvání ve vztahu a možnosti, jak vztah pěstovat, udržovat a rozvíjet. Porovnání očekávání i přínosu obou partnerů do vztahu (i vztahů obecně). Věnuje se problémům týkajících se sexuality, dětí, peněz, společného bydlení i vlivu původní rodiny a okolí, nevyhýbá se, je-li to nezbytné, ani tématům podvědomí.

  • Přehled dramatických a klidových období v průběhu společného života, podrobněji sledované období je vhodné předem zdůraznit při objednávce.

  • Vhodné termíny např. pro: sestěhování se, nákup společné nemovitosti, početí dítěte a další dle Vašich dotazů.

   

  Cena: 3 600 Kč

   

  Výklad je vždy z očí do očí, osobně nebo na dálku za pomoci moderní techniky. Jakýkoliv záznam výkladu pro Vaši potřebu (zvuk, video, písemné poznámky) si tedy můžete snadno v jeho průběhu pořídit sami.

  Bonus: V ceně je následná konzultace 60 minut zdarma (i děleně) pro případné dotazy a doplnění. Platí po dobu 6 měsíců od výkladu.

  OBJEDNAT HOROSKOP

  Co se bude dít, až si objednáte

   

 • Radím na stránkách služba pro registrované čtenáře

   

  Tato sekce je určena pro registrované čtenáře. Obsah se zobrazí až po Vašem přihlášení.  Nejste-li registrujte se níže. Ráda odpovím na Vaše dotazy.

 • On-line poradna - okamžitý horoskop

  Jak získat astrologickou první pomoc ?

  • Kontaktovat mne - objednat se (objednávkový formulář, kontaktní formulář, skype mezihvezdami) Nejsem-li online – ozvu se co nejdříve, domluvíme si termín. Na tento horoskop nepotřebujete znát nic - ani svoje datum narození!
  • Zformulujte v duchu nebo na papír otázku – pravidla formulace otázky
  • Pošlete domluvenou částku 200 (případně 400, 600 Kč, dle počtu otázek) na účet č. 2700381704/2010
  • Hned, jak uvidím částku na účtu, mluvíme okamžitě (pokud máte taky účet u FIO banky;-))

  OBJEDNAT HOROSKOP

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 2480 hostů a žádný člen

Kalendář akcí

říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Filtr akcí